. Vítejte na mých stránkách! Nyní s novým a hezčím designem :)

. Doufám, že tu najdete vše, co hledáte a pokud ne, uvítám nápady na články i vylepšení blogu! :)
. Nezapomeňte zanechat nějaký ten komentář a like na fb stránce!

.

Listopad 2016

Fantastická zvířata (Fantastic beasts and where to find them)

22. listopadu 2016 v 19:02 | *Michelle* |  Recenze filmů (movies)
Výsledek obrázku pro fantastická zvířata a kde je najít

Krásný listopadový večer!

Už je to dlouho, co jsem napsala nějaký článek a tak jsem vymýšlela, co dnes přidat. A jelikož jsme si v sobotu s přítelem udělali hezký večer a zašli jsme do kina, mám tu pro vás dnes filmovou recenzi. Tento film měl premiéru 17. listopadu, takže vám povím, že tak nacpané kino jsem už hodně dlouho nezažila. Většinou totiž právě z důvodu přecpaných kinoslů chodím raději do kina, když už se film vysílá aspoň déle než týden, ale na tenhle jsem se tak těšila, že jsme šli hned druhý den. A víte proč? No protože jako milovník fantasy příběhů (a samotného Harryho Pottera nevyjímaje), jsem si další příběh z pera J. K. Rowling nemohla nechat ujít! Tak tady to máme..

Děj
Newt Scamander připlouvá z Británie do New Yorku se svým záhadným kufříkem, ve kterém se nachází obrovská sbírka vzácných magických tvorů z jeho cest kolem světa. Co se může stát, když se nadaný britský kouzelník vydá do Ameriky a jeho zvířata (některá i trochu nebezpečná) uniknou z kufříku? Není to snadné, jelikož právě v této době dělá americký kouzelnický kongres vše, co je v jeho silách, aby zabránil odhalení kouzelného světa a navíc jim stále uniká nebezpečný vyznavač černé magie Grindelwald...

Výsledek obrázku pro fantastická zvířata a kde je najít

Než jsem do toho kina šla, film jsem si předem trochu proklepla a musím uznat, že mě překvapilo, kolik jsem četla negativních recenzí. Čekala jsem, že tento film možná tak úplně nesplní očekávání (konec konců- opravdu není snadné překonat bestseller Harryho Pottera), ale musím říct, že mě to vážně překvapilo. Má očekávání totiž nebyla zas až tak vysoká vzhledem k tomu, že jsem si nebyla jistá, jestli by se Fantastická zvířata mohla Harrymu vyrovnat (ale přece jen jde o Rowlingovou, takže jsem od toho pořád čekala hodně). Navíc už jsem byla předem trochu připravená na zklamání kvůli všem těm negativním ohlasům. Ale nakonec- Fantastická zvířata a kde je najít je velmi povedený film.