. Vítejte na mých stránkách! Nyní s novým a hezčím designem :)

. Doufám, že tu najdete vše, co hledáte a pokud ne, uvítám nápady na články i vylepšení blogu! :)
. Nezapomeňte zanechat nějaký ten komentář a like na fb stránce!

.

Vánoce, Vánoce přicházejí..

16. prosince 2015 v 21:28 | *Michelle* |  About me/ O admince

Vánoce jsou za dveřmi.. Osobně mám Štědrý den opravdu ráda, sejdete se s rodinou, společně si povídáte.. Je to čas splněných přání, děti Vánoce milují. Mám malého brášku a vždycky jsem nadšená, když s ním píšu dopis Ježíškovi a pak nenápadně s mamkou rozhazuju dárky už od balkónu- ráda vidím, jak je nadšený, že Ježíšek vážně přišel. Dokud bude na Ježíška věřit, rozhodně mu to nehodlám kazit. Myslím si, že je důležité, aby děti na takové věci věřili, patří to k dětství.

Pamatuju si, jak jsem já sama byla jako malá vždycky na Vánoce nadšená. Už od rána jsem vyhlížela Ježíška z balkónu a u večeře jsem se nemohla dočkat, až uslyším zvoneček. V tu chvíli jsem vždycky vyběhla od stolu a od malička jsem to já, kdo rozdává dárky. Hrozně mě to baví.

Letos budou mé Vánoce jiné, ale neméně krásné. Jelikož jsem se v létě odstěhovala od rodičů a bydlím s přítelem, budou to naše první společné Vánoce. Jen my dva a naši mazlíčci (pejsek a králíčci). Těším se, bude to zajímavá změna. Ovšem rozdávání dárků a večerní pohádky nehodlám vynechat ani tento rok! Miluju vánoční filmy a pohádky- každý rok koukám na Popelku a Smím prosit, ikdyž už jsem to viděla tisíckrát. Mezi mé oblíbené vánoční filmy patří Vánoce naruby, Polární expres, Grinch, Santa Klaus, Sám doma, Jack Frost nebo Santa má bráchu.
Jedno vám ale řeknu.. Letos mě pěkně naštvali, jelikož dávají na Štědrý den večer pohádku, kterou nemám ráda Smějící se.


Na druhou stranu, naprosto nesnáším vánoční nákupy. Jasně, ráda nakupuju dárky a tak, ale nesnáším ty tlačenice u regálů a pokladen, přecpaný uličky nákupního centra a taky zácpy na silnicích, protože lidi utíkaj na poslední chvíli nakupovat. Já osobně raději nakupuji dárky trochu s předstihem. Všimla jsem si totiž, že třeba vánoční kosmetické balíčky zlevní tak 14 před vánocema třeba o polovinu, ale chvíli před vánocema, je zase zdražují (vědí, že lidi nakupují na poslední chvíli Smějící se). Já pak aspoň doma mám dost času v klidu zabalit dárky a nestresovat se Usmívající se

A co vy, těšíte se na Vánoce? Kdy nakupujete dárky? A jaké jsou vaše oblíbené vánoční filmy? Usmívající se
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama