. Vítejte na mých stránkách! Nyní s novým a hezčím designem :)

. Doufám, že tu najdete vše, co hledáte a pokud ne, uvítám nápady na články i vylepšení blogu! :)
. Nezapomeňte zanechat nějaký ten komentář a like na fb stránce!

.

Bookstore #1

19. prosince 2015 v 0:16 | *Michelle* |  World of books/ knihy

Dneska jsem jela do města s kamarádkou něco zařídit a náhodou jsme prošly kolem naší místní pobočky Levných knih.. No a samozřejmě jsme neodolaly (protože jsme obě tak děsný knihomolky) a rozhodly jsme se prozkoumat novou dodávku knih. Bylo tam dost lidí a z toho jsme usoudila, že včera nebo dneska přivezli nové zboží.
Tenhle obchod mám hrozně ráda, člověk tu s trochou snahy najde pár fakt zajímavých knih ze všech možných žánrů a ještě k tomu za skvělý ceny. Objevila jsem dokonce řadu knížek, každá popisuje jedno určité psí plemeno a jen za 29,-! Prostě super pro někoho, kdo miluje pesjky tak jako já.
Strávily jsme tam dost dlouhou dobu a jak jsem se tak prohrabávala sloupky knížek, jedna věc mě fakt naštvala: proč nemají v Levných knihách nikdy celou sérii? Když už objevím fakt zajímavou knížku z nějaký série, zpravidla to bývá druhý nebo třetí díl. Dneska mě tam zaujala jedna fantasy série- byl to druhý, třetí a pátý díl.. No řekněte, jaký má smysl si pořizovat druhý a třetí díl, když pak nikde neseženu ten první? Vždycky mi pak hrozně vadí koukat na nedokčenou sérii ve svý knihovně, kterou ani nemůžu začít číst, protože nemám první díl..

No a tak jsem se musela zaměřit na knihy, u kterých bylo zřejmé, že nejsou na pokračování. Samozřejmě jsem ale nenašla žádnou ze svého book wishlistu, na to jsou naše Levné knihy moc malé. Ale i přes to jsem objevila dvě zajímavé knížky, které mě zaujaly jak obálkou, tak i anotací.
1. kniha- Pekelný flirt (Beatrix Gurian)

Originální název: Höllenflirt
Rok vydání: 2011
Žánr: román pro mládež (dívky)
Počet stran: 240

Tony je šíleně zamilovaná. Ještě nikdy nepotkala člověka, který by ji tak okouzlil. Pro Valleho by udělala všechno na světě - a také mu to chce dokázat. Malá zkouška odvahy se však vymkne její kontrole a Tony se dostává na hranici svých sil. Ale to je teprve začátek. Valleova minulost skrývá temné tajemství, jež ohrozí život nejen Tony, ale i dalších..

2. kniha- Polibek čarodějky (Melissa de la Cruz)

Originální název: Witch´s Kiss
Rok vydání: 2012
Žánr: fantasy (prvky nadpřirozena)
Počet stran: 304

Kolotoč záhad a podivných a nebezpečných událostí se roztáčí a opět to vypadá, že ne všichni aktéři tohoto dějství jsou těmi, za koho se vydávají. Podaří se Joanně a jejím dcerám odhalit, kdo stojí za zločiny z minulosti, kdo je vinen a komu je třeba sejmout masku falešného přátelství?

No až doma jsem si všimla, že i tahle knížka je až druhým dílem v sérii Čarodějky z East Endu Smějící se

Na obě tyto knihy můžete po Vánocích očekávat recenzi Usmívající se
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama