. Vítejte na mých stránkách! Nyní s novým a hezčím designem :)

. Doufám, že tu najdete vše, co hledáte a pokud ne, uvítám nápady na články i vylepšení blogu! :)
. Nezapomeňte zanechat nějaký ten komentář a like na fb stránce!

.

Vítej jaro!

6. září 2015 v 15:20 | *Michelle* |  About me/ O admince
Tak a už opravdu nastal čas uklidit bundy na dno skříně a trochu se odlehčit. Nastala doba, na kterou se těším celou zimu a určitě nejsem zdaleka jediná. Vypadá to, že jaro je konečně tu a už neodejde. Včerejšek byl opravdu krásný, ideální den na pořádnou procházku a načerpání nové energie po ošklivé zimě. Já obzvlášť jsem to opravdu potřebovala- nenávidím zimu a špatné počasí. Mnohem radši než lyžování mám válení se někde u vody a relaxování v záři slunečních paprsků. Člověk má hned lepší náladu, když konečně po tolika zamračených měsících vykoukne sluníčko.
A tak jsem včera neodolala teplu a vytáhla přítele a pejska na pořádnou procházku. Byl kvůli nemoci týden zavřený doma a tak mu teplo slunečného dne viditelně prospělo. A mně taky. Potřebovali jsme po zimě doplnit vitamin B. Po špatné náladě, kterou celý týden měl, se rázem slehla zem.
Je prostě takové moje milované trdlo. Jsme spolu už celkem dlouho, ale nikdy se nenudíme. Rádi jezdíme na výlety (posledně jsme byli v aquaparku) nebo se jen tak jdeme projít. Neradi sedíme zavření doma u filmu, když je venku tak hezky. I to je jeden z důvodů, proč nemám ráda zimu- v zimě se toho venku moc dělat nedá (pokud nejste zrovna milovnici snowboardingu, což já nejsem)..
Kousek nad domem jsme si lehli na trávu a společně vystavili tváře slunci. Přitom jsme poslouchali písničky a smáli se našemu králíkovi, který pořád skákal tam a zpátky. A náš pes kolem něj běhal a chtěl si s ním hrát. To odpoledne bylo krásné a hřejivé. Nic nám nechybělo. Bylo 21°C a já skoro zapomněla, že je teprve začátek dubna, přišlo mi to jako červenec. Brzy už zase začne období koupališť a výletů. Nemůžu se dočkat. Miluji léto.
Zato dnešní den byl pro mě trochu zklamáním. Včerejší teplo se mi tolik líbilo, že už jsem dokonce do skříně uklidila i dlouhé džíny a venku zůstaly jen kraťasy. Ale když jsem v nich dnes ráno vyšla ven, rychle jsem se zase otočila a šla se domů převléct. Dnes bylo opravdu ošklivo a poměrně chladno, a když jsem se podívala na předpověď, byla jsem zklamaná ještě víc. Má pršet skoro celý týden. Marně jsem v nejbližší době hledala teploty jako včera, ale zdá se, že si musíme chvíli počkat. Dvacetistupňové teplo se má vrátit až v průběhu příštích dvou týdnů. No, já jsem spokojená kdykoli není sníh, takže si na návrat jarního počasí ráda počkám.
duben 2014
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama