. Vítejte na mých stránkách! Nyní s novým a hezčím designem :)

. Doufám, že tu najdete vše, co hledáte a pokud ne, uvítám nápady na články i vylepšení blogu! :)
. Nezapomeňte zanechat nějaký ten komentář a like na fb stránce!

.

Umělé nehty? už NIKDY!

6. září 2015 v 16:44 | *Michelle* |  Acrylic nails/ Akrylové nehty
Uplynuly necelé dva roky od doby, kdy jsem napsala článek o umělých nehtech (viz Přírodní či umělé nehty?) a musím Vám říct, že jsem opravdu zásadně změnila názor.
Od malička jsem měla špatné nehty- slabé, lámavé a třepící se. Taky jsem si je jako malá neustále kousala. Každá holka si na svých nehtech zakládá, neustále jsem ve škole viděla spolužačky, které se pyšnily svými pevnými nehty s dokonalou manikúrou. Tiše jsem jim záviděla, já totiž takové štěstí neměla, jakmile mi nehty trochu povyrostly, ohýbaly se a lámaly. Proto jsem se za své ruce styděla a hledala cokoli, co by mi mohlo pomoci. Pak přišly do módy umělé nehty a já konečně měla řešení. Koupila jsem si ve slevě celou sadu i s lampou- oblíbila jsem si akrylové nehty, jelikož ty gelové na mých rukách nedržely. Byl to pro mě hotový zázrak. Konečně jsem se taky mohla vychloubat krásnými třpytivými nehty s všelijakými ozdobami.
Ale za jakou cenu? Zatěžovala jsem s tím své ruce celé tři roky. Proto Vám chci říct, že jestli máte špatné nehty a uvažujete nad tím, že zkusíte umělé, NEDĚLEJTE TO! Je to tak odporná chemie, která Vaše nehty naprosto zničí a bude trvat opravdu hodně dlouho, než se vzpamatují. Nehty totiž potřebují "dýchat" a tyhle umělé nehty je dusí. Akrylové nehty jsem si přestala dělat na Vánoce, na své devatenácté narozeniny. Tehdy jsem se jich nadobro zbavila. Říkala jsem si, že jim dám měsíc a budou zas jako nové. To jsem se ale hodně mýlila. Koupila jsem si spoustu výživných krémů na ruce, opravdu kvalitní nehtovou výživu, zkusila jsem i výživu ve formě tablet DonnaNails. Nic z toho mi ale moc nepomohlo. Teď je srpen, uběhlo osm měsíců od doby, kdy jsem sundala akrylové nehty a moje nehty stále nevypadají dobře. Trochu se mi je sice povedlo napravit, ale stále se mi lámou a ohýbají. Pořád je sice vytvářím spoustě mých kamarádek, ale každé z nich dokola opakuji, aby toho už nechaly.
To je tedy můj současný názor na umělé nehty, A abych Vám dokázala, že mám pravdu, přikládám fotografii toho, jak vypadají Vaše nehty poté, co z nich sundáte ty umělé. Třeba Vás to odradí už jen od samotného uvažování nad tím, že si umělé nehty necháte udělat.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama