. Vítejte na mých stránkách! Nyní s novým a hezčím designem :)

. Doufám, že tu najdete vše, co hledáte a pokud ne, uvítám nápady na články i vylepšení blogu! :)
. Nezapomeňte zanechat nějaký ten komentář a like na fb stránce!

.

Poslední prázdninový týden

6. září 2015 v 16:48 | *Michelle* |  About me/ O admince
Dnes je 22.8. a to znamená, že je před námi poslední prázdninový týden. To nezní zrovna nejlíp, co myslíte? Nikdo z Vás se určitě do školy netěší, stejně jako já. Po maturitě přede mnou vyvstalo důležité rozhodnutí- tak co dál? Na vejšku nepůjdu tak musím hledat nějakou alternativu. Chtěla jsem studovat anglickou a českou literaturu a tak jsem si našla pomaturitní studium ve formě kurzů angličtiny. Maturovala jsem z angličtiny za jedna tak by to snad neměl být problém. No uvidíme (budu Vás informovat Usmívající se)
To jsem ale trochu odbočila od tématu. Sedíme s přítelem v restauraci po náročných a vyčerpávajících nákupech a já se dívám z okna na jasně modrou oblohu. Takový den přímo stvořený pro nakupování a pak plavání jsem si nemohla nechat ujít. Tiše přemýšlím a vracím se ve vzpomínkách na začátek léta. Prázdniny se opravdu vydařily, bylo krásně teplo a slunečno. Každý den jsme byli u vody, dokonce jsem naučila plavat i to naše malé štěňátko. Našli jsme si opravdu překrásné místečko, malé jezírko (bývalý vápencový lom) obklopený stromy uprostřed pole. Od místa kde bydlíme je to zhruba 15 kilometrů. Je tam opravdu krásně, voda je příjemná (ani teplá ani studená) a krásně průzračná. Díky vápenci se v jezeru drží krásně modrá voda, není tam žádné bahno ani kameny. Jelikož je to tak hezky schované uprostřed pole, moc lidí o tomto místě neví. A v tom je jeho kouzlo, je tam málo lidí, takže máte krásný klídek a můžete relaxovat. Jezdili jsme tam dokud bylo hezky.
Jenže těch pár posledních dní se trochu zkazilo a čtyři dny v kuse pršelo. Ze dne na den se ochladilo skoro o 15°C. Seděla jsem doma, byla mi zima a dívala jsem se zklamaně z okna. Provazy deště pořád ne a ne ustat. Po tak krásném a dlouhém teplu najednou zima a déšť. Ano, už bylo potřeba aby trochu sprchlo, ale nemusí přece pršet čtyři dny v kuse. Už jsem přestávala pomalu doufat, že se tohle léto ještě podívám k vodě.
Dneska ráno jsem ale otevřela oči do jasného slunce, jak příjemné překvapení! Vypadá to, že léto se ještě na chvíli vrátilo. Nemohla jsem se dočkat až budu venku. Přemluvila jsem přítele, že si zajedem do Teplic na nákupy a pak ještě na chvíli k vodě.
Proto tu teď sedím, čekám až nám číšník přinese účet a pak hned vyrazíme k našemu oblíbenému jezírku. Doufám, že si užíváte léto tak jako já Usmívající se
srpen 2015
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama