. Vítejte na mých stránkách! Nyní s novým a hezčím designem :)

. Doufám, že tu najdete vše, co hledáte a pokud ne, uvítám nápady na články i vylepšení blogu! :)
. Nezapomeňte zanechat nějaký ten komentář a like na fb stránce!

.

Září 2015

Fenomén Padesáti odstínů nekončí!

6. září 2015 v 17:51 | *Michelle* |  Other tips/ Ostatní
A je to tu! Nejúspěšnější knižní série posledních let, romanticko-erotická trilogie Fifty Shades od E L James, se dočkala pokračování. Po Padesáti odstínech šedi, Padesáti odstínech temnoty a Padesáti odstínech svobody se můžeme těšit na vydání knihy Grey.
Fanoušci tohoto celosvětového fenoménu si ji budou moct v češtině přečíst už v únoru 2016 (vydává nakladatelství XYZ). Grey opět boří hranice prodejnosti. Během čtyř dní od zahájení prodeje se ve Velké Británii prodalo přes 1 milion výtisků a Grey se stal historicky nejrychleji se prodávajícím titulem. Možná i díky tomu, že tentokrát máme poprvé možnost, podívat se na příběh očima samotného charismatického Christiana Greye.
Upoutání na tuto knihu jste mohli vidět i na konci posledního dílu Padesát odstínů svobody. Po skončení vyprávění Anastasie je zde pár stránek, kde je převyprávěno jejich první setkání z pohledu Christiana Greye. Mě osobně těchto pár stránek zaujalo a velmi se těším na novou knihu. Usmívající se

V Anglii vyšel román Grey 18. června, tedy v den, kdy má literární idol Christian Grey narozeniny, a postaral se o patřičné nadšení i rozruch. E L James umožnila čtenářům nahlédnout do světa Fifty Shades znovu, tentokrát pohledem Christiana Greye. Díky jeho myšlenkám, touhám a tajným snům se před čtenáři odvíjí známý, ale zároveň i nový milostný příběh, který fascinoval již miliony lidí po celém světě. Máme se opravdu na co těšit

Šaty, které podtrhnou Vaši ženskost? Vsaďte na červenou

6. září 2015 v 17:49 | *Michelle* |  Fashion and style/ Móda a styl
Červená barva je velkým magnetem na muže, a proto je také považována za velmi přitažlivou, vášnivou a sexy. Čeká Vás nějaká slavnostní příležitost, firemní večírek nebo třeba ples a chcete vypadat atraktivně? Pak si určitě pořiďte červené šaty. Hodí se jak na události, tak i třeba do práce. Jsou naprosto všestranné!
Nejraději sice nosíte své osvědčené černé šaty, ale občas se naskytnou příležitosti, kdy byste potřebovala víc zazářit? Pak není vyhnutí! Pořiďte si pro jednou výstřednější šaty v červené. Červená je nádherná a svůdná barva, tak se jí přestaňte bát! Stačí si jen vybrat ten správný střih.

Jak přečkat depresivní podzim?

6. září 2015 v 17:48 | *Michelle* |  Other tips/ Ostatní
Přináším vám několik tipů, jak hravě přečkat sychravý podzim. Příchod podzimu má většina z nás spojeno se špatnou náladou, pochmurným počasím a chorobami. Ráno vstáváme do práce za tmy, a z práce za tmy také odcházíme. Podzim ale nemusí být tak špatný, pokud si ho budete umět správně zpříjemnit. Tyto měsíce totiž lákají k mnoha aktivitám, ke kterým není zkrátka v jiných ročních obdobích taková příležitost. S těmito tipy bez problémů přežijete podzimní období s úsměvem na tváři. Usmívající se

trilogie Padesát odstínů (E L James)

6. září 2015 v 17:46 | *Michelle* |  Recenze knih (books)

Ahoj, dnes tu pro Vás mám recenzi na trilogii Padesát odstínů šedi/ temnoty/ svobody (Fifty shades) od autorky E L James. Jedná se o sérii erotických románů, jejichž hlavní zápletkou je vztah (řekla bych psychicky narušeného) milionáře Christiana Greye a obyčejné, nevýrazné studentky univerzity Anastasie Steelové.

Děj

Studentka literatury Anastasia Steel má za úkol zpracovat rozhovor s úspěšným a bohatým podnikatelem Christianem Greyem. Na domluvenou schůzku přijde muž, který Anastasii neuvěřitelně přitahuje. Je okouzlující, krásný, neuvěřitelně chytrý, svůdný a hrozivý. Nezkušená a nevinná dívka poprvé zažívá pocit, že nějakého muže chce. Z jedné strany ji odrazuje jeho záhadná rezervovaná osobnost a z druhé strany se mu strašně touží přiblížit. Starší a zkušený Christian není schopen odolat klidné kráse, důvtipu a nezávislému duchu mladé dívky. Ať chce nebo ne, musí si přiznat - touží po ní, chce ji... ale za svých vlastních podmínek. Anastasia je šokovaná i vzrušená Christianovými nezvyklými erotickými chutěmi. Váhá, ale není schopná mu odolat. Vášnivý vztah odkrývá jejich tajemství i temné sexuální touhy.

Tipy pro lesklejší (a krásnější) vlasy

6. září 2015 v 17:45 | *Michelle* |  Péče o vlasy (hair)
Není už vaše kštice tak lesklá, jako kdysi? Možná je na čase se začít o svoje vlasy starat jinak. Mám pro vás hned několik tipů, jak na to!
To, v jaké kondici jsou vaše vlasy, vypovídá o celkovém zdravotním stavu. Podepíše se na nich (stejně jako na pleti a nehtech) kdejaká chyba v jídelníčku, nedostatek spánku, přepracování. Poškodit je ale můžete i nešetrným zacházením, příliš dlouhým sluněním nebo nevhodnými přípravky, které na ně používáte.

Zítra hurá do školy

6. září 2015 v 17:43 | *Michelle* |  About me/ O admince
Tak a je to tady. Po nejdelších prázdninách v životě opět přichází škola. Zítra už zase musíme brzy vstávat a zasednout do lavic. Po třech měsících volna se mi opravdu nikam nechce. Zítra nastupuji na soukromý vzdělávací institut, kde budu rok studovat angličtinu, abych se zdokonalila. Vůbec se netěším, škola mě absolutně nebaví.
Snažila jsem se proto užít si poslední prázdninový den a jsem ráda, že vyšlo tak krásné počasí. Dopoledne bylo venku 33°C, a proto jsme se rozhodli ještě naposledy zajet k vodě. Vyjeli jsem si tedy zaplavat k našemu oblíbenému rybníčku za Teplicemi. Strávili jsme tam asi tři hodiny.
Když jsme přijeli domů, bylo pořád krásně a teplo, a tak jsem vzali pejska a šli na procházku. Máme kousek od bytu zalesněný kopes, je to sice asi kilometr do kopce, ale je tam opravdu krásně. Náš pejsek to tam miluje.
A jak jste si poslední den prázdnin užili Vy? Usmívající se
31. srpen 2015

První dojem: jak zapůsobit co nejlépe?

6. září 2015 v 17:41 | *Michelle* |  Other tips/ Ostatní
Představení
První školní týden jistě potkáte spoustu nových lidí. To, jak na ně zapůsobíte, ovlivní vaše vzájemné vztahy po celou zbývající dobu studia. Proto byste měla zapůsobit co nejlépe a já Vám poradíme, jak na to.
V září člověk vždycky pozná spoustu nových lidí, je jedno, jestli jste letos přestoupili na novou školu, nebo přibyl ve vaší třídě nový spolužák, či Vás bude učit nová profesorka. A tím to nekončí, začínají totiž různé kroužky, skupiny, jazykové kurzy nebo dokonce práce. Kamkoliv se přihlásíte, je šance, že se seznámíte s někým novým.

A pokud chcete dobře zapadnout, musíte si dát pozor, jak na ostatní působíte. Protože první dojem, který si z Vás ostatní odnesou, vzniká velmi rychle - asi tak dvě až čtyři minuty, ale změnit ho trvá věčnost. Když si Vás učitelka podle první odpovědi zařadí mezi problémové, můžete s ní pak bojovat celé pololetí, když Vás spolužáci či kolegové odsoudí jako namyšlenou, dlouho se k nim budete přibližovat. Proto s každou sekundou dobře hospodařte.


DIY- vzpomínky na dovolenou

6. září 2015 v 17:38 | *Michelle* |  DIY (Do it yourself)
Hledala jsem pro Vás nějaké nové a zajímavé DIY a narazila jsem na naprosto úžasný článek!
Léto pomalu končí, čas dovolených ustává a Vy jste si určitě i letos od moře přivezli nějaké ty proprietky, které Vám nádherné chvíle plné slunce a moře budou připomínat. Můžete je jen tak vystavit na poličce, nebo si z nich vytvořit báječné dekorace, které bude každá návštěva obdivovat. Mně osobně se více zamlouvá ta druhá možnost. A co Vy? Pokud jste pro, dnešní fotočlánek plný mořské inspirace Vás stoprocentně nadchne stejně jako mě!
Pro upoutání Vám hned na začátek dávám fotku toho, jak jsem si s mušlemi poradila já. Stačilo mi jen staré rozbité akvárko, kamínky, pár mušlí, fotka v "mořském" rámečku a suvenýr z dovolené. Tak čtěte dál a objevte i Vy svou vysněnou dekoraci Usmívající se
Jak správně nosit legíny

6. září 2015 v 17:36 | *Michelle* |  Fashion and style/ Móda a styl
Bojíte se nosit legíny? Mám pro Vás malý manuál, se kterým neuděláte chybu!
Tak ráda byste navlékla legíny, volné triko a vyrazila ven, ale bojíte se, protože trpíte předsudky? Nemusíte! Legíny už dávno nejsou jen výsadou náctiletých. Přesto s legínami stále můžete udělat faux pas. Sespala jsem proto manuál, který Vám pomůže se zorientovat v tom, jak správně legíny nosit.
Bojíš se nosit legíny? Máme pro tebe malý manuál, se kterým neuděláš chybu!

18 důvodů proč pít vodu s citronem

6. září 2015 v 17:35 | *Michelle* |  Lifestyle/ Zdraví a životní styl
Proč se říká, že je prospěšné pít vodu s citronem? Protože citron umí zázraky.
Citróny jsou citrusové plody, které jsou bohatým zdrojem vitamínu C, ale také živin, jako je vápník a draslík. Mají antiseptické a antibakteriální vlastnosti a neutralizují naše vnitřní prostředí. To znamená, že pomáhají při překyselení organismu. Vlažná voda s citrónem se považuje jako dokonalý nápoj na začátku dne
citrony
Citron pomáhá trávení, rozběhne metabolismus a čistí organismus a krev od odpadních látek, které následně odvádí pryč z těla. Zabraňuje problémům se zácpou a průjmem (zajišťuje dobrou funkci střev). Kvůli vysokému obsahu draslíku slouží lidem s onemocněním srdce. Je také velkým pomocníkem při snižování váhy.